Aktuality

Originálny Valentín v autobusoch žilinskej SAD-ky

18.02.2019 - Martin

Prejavy lásky môžu mat mnoho podôb. V autobusoch SAD Žilina mali cestujúci možnost vyjadrit si svoju náklonnost naozaj originálnym spôsobom. A to láskyplnými odkazmi priamo vo vnútri autobusu.

Minulý týždeň sa niesol v znamení lásky. Vo štvrtok 14. februára sme oslavovali Valentín, Deň zaľúbených. Pri tejto príležitosti pripravila SAD Žilina pre svojich cestujúcich originálne prekvapenie.

Valentínska výzva

Na sociálnych sieťach Facebook a Instagram zverejnila tzv. Valentínsku výzvu, prostredníctvom ktorej vyzvala všetkých zamilovaných, aby prejavili svoju lásku naozaj atypickým

spôsobom – odkazmi zverejnenými priamo v autobusoch SAD Žilina.

Zadanie bolo jednoduché. Napísať láskyplný odkaz pre svoju polovičku, zadať číslo linky a čas odchodu autobusu, v ktorom sa drahá osoba odvezie. Keďže zaznamenali enormný záujem, počet „autobusových“ valentíniek bol limitovaný. Rozhodovali sa náhodne, pričom každý jeden „šťastlivec“ bol o tom vopred informovaný. Medzi nespočetným množstvom vyznaní sa našli aj valentínky pre samotných vodičov.

Odkazy aj v LCD obrazovkách

Tento rok povýšila spoločnosť SAD Žilina valentínsku tradíciu na ešte vyššiu úroveň. Vďaka jej modernému vozovému parku vysielala zamilované odkazy aj prostredníctvom LCD obrazoviek zabudovaných v nových autobusoch. Určite to bol pre zamilovaných, ale aj nezamilovaných cestujúcich veľký zážitok. Nestihli ste sa tento rok zapojiť do Valentínskej výzvy? Nezúfajte. Určite bude príležitosť aj o rok. Stačí sledovať SAD Žilina na Facebooku a Instagrame, kde vás budú včas informovať o tejto obľúbenej akcii, a samozrejme, aj o mnohých ďalších podujatiach.

Všetky informácie o cestovaní a novinkách SAD Žilina nájdete na stránke www.sadza.sk.