Aktuality

Vďaka dopravnej karte SAD Žilina môžete cestovať zadarmo

25.02.2019 - Martin

Ešte nemáte dopravnú kartu SAD Žilina? Získajte ju a zaraďte sa do veľkej cestovateľskej rodiny SAD Žilina, ktorá cestuje a nakupuje výhodnejšie.

Cestovať autobusmi SAD Žilina nikdy nebolo také výhodné. Vďaka dopravnej karte SAD Žilina môžu cestujúci jazdiť a nakupovať lacnejšie. Ako je to možné?

Ak pravidelne cestujete autobusmi, dopravná karta je pre vás ako stvorená. Nielen šetríte na každej jazde, ale zároveň aj získavate možnosť uplatniť si zľavu pri nákupoch vo vybraných prevádzkach v OC MIRAGE v Žiline.

Cestujte zadarmo a nakupujte výhodne

Pri každej ceste, ktorú zaplatíte dopravnou kartou, ušetríte niekoľko centov. Čím viac jazdíte, tým viac šetríte. Pokojne sa teda môže stať, že si po pár cestách autobusmi SAD Žilina ušetríte na jednu cestu „grátis“.

Zároveň po každej desiatej jazde autobusom SAD Žilina získavate automaticky zľavu do jednej z 13 prevádzok OC MIRAGE. Uplatniť si ju môžete veľmi jednoducho. Stačí, ak po desiatej jazde zavítate do OC MIRAGE v Žiline a vyhľadáte terminál, kde si môžete overiť, či ste splnili požiadavku 10 jázd. Terminál nájdete v klientskom centre SAD Žilina pri vchode z Námestia Andreja Hlinku a pri vstupe do predajne Billa v OC MIRAGE.

Po priložení karty na terminál sa zobrazí zoznam prevádzok, kde si môžete zľavu uplatniť. Vyberte si predajňu a vytlačte kupón. Kupón následne predložte pri pokladni vo vybranej prevádzke.

Ak ešte dopravnú kartu nemáte, vybavíte si ju veľmi jednoducho. Stačí prísť do ktoréhokoľvek klientskeho centra v Žiline, Martine alebo Čadci, kde vám na mieste zhotovia fotografiu a vydajú vám vašu kartu. Už ju len stačí nabiť kreditom a od tej chvíle môžete platiť za cestovanie autobusom bezhotovostne.

Aj online

Kartu si môžete vybaviť aj z pohodlia domova online cez náš e-shop, ktorý nájdete na stránke www.sadza.sk. Online si kartu môžete aj dobiť. Buďte členom rozrastajúcej sa rodiny SAD Žilina a užívajte si výhody, ktoré vám týmto členstvom prináležia! Podľa našich ukazovateľov už viac ako 70 % cestujúcich využíva dopravnú kartu SAD Žilina. A to je naozaj zaujímavé číslo.

Prehľad prevádzok a zliav, ktoré môžete aktuálne využiť:

BRLOH 5 % zľava
BILLA 10 % zľava
CARPISA 10 % zľava
COINCASA 10 % zľava
Desigual, Wrangler, Lee 10 % zľava
Eiffel optic 10 % zľava
Martinus.sk 10 % zľava
Mustang, Colin´s 10 % zľava
Cukráreň Monarch 10 % zľava
ŠEVT 15 % zľava
HABIBI RESTAURANT 20 % zľava
John Coffee 20 % zľava
BOWLING Mirage 20 % zľava

Viac informácií nájdete na www.sadza.sk a www.cestujtezadarmo.sk.