Čo chystá tento rok spoločnosť SAD Žilina? - Mestská hromadná doprava Martin, Vrútky a okolie

Aktuality

Čo chystá tento rok spoločnosť SAD Žilina?

10.04.2019 - Žilina, Martin, Čadca

Ako každý rok aj v roku 2019 má spoločnosť SAD Žilina pre svojich cestujúcich a priaznivcov   pripravený bohatý program. Ten bude tento rok naozaj špeciálny, keďže sa bude niesť v duchu 70. výročia založenia spoločnosti.

Spoločnosť SAD Žilina už doposiaľ stihla zorganizovať valentínsku akciu, prostredníctvom ktorej potešila cestujúcich zaľúbenými odkazmi priamo vo svojich autobusoch či marcovú súťaž o peňažné poukážky do kníhkupectva Martinus pri príležitosti mesiaca knihy.

Už teraz sa môžu cestujúci tešiť na tradičný Deň otvorených dverí s názvom Spoznaj svoj autobus, ktorý sa uskutoční 1. septembra 2019. Tento ročník bude opäť výnimočný. Pre všetkých návštevníkov chystá SAD Žilina štedrý hudobný program a množstvo atrakcií pre malých aj veľkých. Pred nami je celý rok, ktorý je bohatý na rôzne špeciálne dni.

SAD Žilina už tradične plánuje usporiadať sprievodné akcie ku Dňu detí, k Svetovému dňu bez áut, počas Európskeho týždňa mobility, na Mikuláša atď. V máji sa SAD Žilina zúčastní aj karierového poradenstva Študuj dopravu vo Vrútkach. Zároveň podporí tradičné letné a kultúrne podujatia, ako sú Letecké dni v Hričove, Jánošíkove dni, Terchovský budzogáň a pod.

Keďže leto je už za rohom, SAD Žilina už teraz myslí na zabezpečenie pravidelnej autobusovej linky do obľúbenej slovenskej letnej destinácie, do Štúrova. Špeciálna letná linka bude aj tento rok premávať od konca júna do začiatku septembra.

Rovnako sa cestujúci môžu tešiť na obľúbené cyklobusové spoje pre aktívny oddych v prírode v okolí Žiliny, Terchovej, Turca a Kysúc.

Keďže SAD Žilina oslavuje krásnych sedemdesiat rokov, do marketingovej propagácie zapojí aj model ŠD Karosa a prekvapí cestujúcich retro jazdami pri príležitosti otvorenia niektorých liniek v regióne. Narodeniny oslavuje aj na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram), kde pripravuje súťaže o rôzne darčekové predmety, medzi ktorými nebude chýbať ani nová knižná publikácia k 70. výročiu založenia spoločnosti. Tento rok sa pre SAD Žilina nesie v znamení narodeninových osláv. A keďže narodeniny treba oslavovať s tými najbližšími, SAD Žilina sa teší, že svoje okrúhle výročie bude môcť stráviť so svojimi cestujúcimi či už formou zaujímavých kultúrnych podujatí, zabezpečením prospešných služieb, alebo súťažami na sociálnych sieťach.

Všetko o dianí v spoločnosti SAD Žilina nájdete na www.sadza.sk, facebook stránke alebo instagrame spoločnosti.