Aktuality

Staň sa posledným „Dobíjačom mesiaca“ v roku 2019 a vyhraj cestovanie zadarmo

05.12.2019 - Martin

Ako je už známe,  v spoločnosti SAD Žilina sa počas celého roka koná súťaž „Dobíjač mesiaca“. V rámci tejto súťaže môžu cestujúci získať každý mesiac 50 percent zo sumy, ktorú si naposledy dobili online na svoju dopravnú kartu. Ale pozor! Súťaž sa pre tento rok pomaly a isto blíži do finále. Tak neváhajte už ani minútku a staňte sa posledným „Dobíjačom mesiaca“ za rok 2019.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Do žrebovania bude zaradený každý, kto si v danom mesiaci aspoň raz dobije svoju dopravnú kartu online. My vyhodnotíme jedného výhercu súťaže, ktorý získa kredit na dobitie dopravnej karty SAD Žilina v príslušnej hodnote. Tá bude tvoriť 50 % zo sumy, ktorú si víťaz dobíjal online na kartu naposledy. Súťažiaci bude vylosovaný náhodným výberom prostredníctvom nezávislého vyhodnocovacieho nástroja. Čiže nesledujeme výšku dobitého kreditu, ide o náhodný výber zo všetkých dobitých kariet prostredníctvom e-shopu za vytýčené obdobie predchádzajúceho kalendárneho mesiaca (vyhlasuje sa vždy za predošlý mesiac). Všetky informácie o súťaži a výhercoch uverejňujeme každý mesiac na našej stránke na Facebooku. Okrem toho si na našej webovej stránke www.sadza.sk v sekcii tlačivá a dokumenty môžete prezrieť celý štatút súťaže.

Takže stačí už len použiť počítač, tablet alebo smartfón, kliknúť na stránku www.sadza.sk, kde sa v pravom stĺpci nachádza červená ikonka Dobiť kartu. V prípade, ak patríte medzi tých, ktorí nevlastnia dopravnú kartu SAD Žilina, tak si ju môžete tiež zakúpiť online a následne si aj dobiť kredit. Pozor, pre tento rok bude súťaž ukončená v utorok 31. decembra o 12.00 h, pričom výherca za december bude vyžrebovaný v januári 2020. Tak už neváhajte ani chvíľku. Dobite si kartu online a cestujte zadarmo!

Dobíjanie kreditu

Máte prázdnu kartu? Zadajte v sekcii Dobiť kredit SNR číslo vašej dopravnej karty, ktoré sa nachádza na jej spodnom okraji. V prípade realizácie online platby budete automaticky presmerovaný na internetbanking príslušnej banky. Po zrealizovaní platby na portáli banky je potrebné vrátiť sa späť na stránku internetového obchodu. Takto bude zabezpečené, že Vaša platba bude úspešne spracovaná a platba bude priradená k objednávke. V prípade platby prevodným príkazom, obdržíte mail s číslom účtu na ktorý treba poukázať platbu a variabilným symbolom, podľa ktorého sa párujú platby. Platbu realizujte čo najskôr, najlepšie obratom.

Dobré je vedieť, že kartu si môžete dobiť do maximálne výšky 100 eur a že nie je možné dobíjať si kredit prostredníctvom zadania trvalého alebo opakovaného platobného príkazu, pretože každá objednávka má svoje jedinečné číslo, ktoré slúži ako variabilný symbol pre párovanie platieb. Mohlo by sa teda stať, že by vaša platba nebola spárovaná s objednávkou a teda by sa nemohla zrealizovať.

Kúpa novej dopravnej karty

Chcete sa aj vy stať členom našej rozrastajúcej rodiny, ktorá na cestovanie využíva dopravnú kartu SAD Žilina? Je to naozaj veľmi jednoduché. Stačí, ak si zvolíte príslušné mesto, kde budete kartu využívať (Žilina, Čadca, Martin), kliknete a následne vypíšete osobné údaje do prehľadnej tabuľky. V ďalšom kroku je potrebné za kartu zaplatiť.

Vašu dopravnú kartu si môžete následne vyzdvihnúť vo vybranom klientskom centre alebo vám ju zašleme priamo domov. Stále platí, že kartu si môžete dobiť nielen online, ale aj v klientskych centrách SAD Žilina alebo priamo u vodiča v autobuse.

Viac informácií o dopravnej karte a súťaži Dobíjač mesiaca nájdete na stránke: https://sadza.sk/tlaciva-dokumenty/ alebo na FB Slovenská autobusová doprava (SAD Žilina).