Na cesty v zime len autobusmi SAD Žilina - Mestská hromadná doprava Martin, Vrútky a okolie

Aktuality

Na cesty v zime len autobusmi SAD Žilina

23.01.2020 - Martin

Zasnežená zimná krajina síce pôsobí ako z rozprávky, ale nie keď sa potrebujete dostať autom do práce alebo do školy. Svoje o tom vedia najmä vodiči SAD Žilina, ktorí sa dennodenne potrebujú dostať zo svojich domovov do práce. Preto zabudnite na tieto starosti a nechajte sa bezpečne odviesť autobusmi SAD Žilina.

Ranné trápenie s autom

Poznáte to, problém nastáva už pri vyjdení z domu. Aby ste sa dostali na ulicu je potrebné si odhrabať sneh. Rovnako, ak svoj dopravný prostriedok neschovávate v garáži alebo pod prístreškom, čaká vás odhŕňanie snehu z auta. Pri tom to zďaleka nekončí. So zimou a snehom prichádza mráz, čiže je potrebné oškrabať námrazu zo všetkých okien. A to vás čaká ešte mnohokrát náročná cesta, často v nevykúrenom aute, kedy musíte byť každú sekundu v strehu. Hoci sa cestári snažia, cesty nie sú vždy ideálne. V takýchto prípadoch je pre vás skvelým riešením autobusová doprava.

Pohodlie v autobuse

Autobusy sú najmä v zimnom období rozhodne výhodnejšou alternatívou. Aj lacnejšou. Autobusy SAD Žilina vás odvezú v pohodlí, v teple a komfortne už od skorého rána, aj na ranné zmeny, ktoré začínajú o 6.00 h. Väčšinou prejdete iba pár krokov vo vašej obci či v meste a už ste na autobusovej zastávke, kde na vás čaká náš vykúrený autobus, ktorý vás odvezie do cieľovej stanice bez zbytočných stresov za volantom.

Aj odborníci na dopravu sa zhodujú v tom, že cestovanie autobusom je bezpečnejšie, a to predovšetkým v zime. Štatistiky dokonca hovoria, že sú viac bezpečné ako autá či akékoľvek iné dopravné prostriedky.

Patričný komfort

Navyše, naše autobusy sú vybavené modernou technikou. Wi-Fi routre v autobusoch poskytujú 4G pripojenie, vďaka čomu sa môžete bezplatne pripojiť na internet prostredníctvom vášho smartfónu, tabletu alebo notebooku. Širokouhlé LCD informačné obrazovky zasa prinášajú cestujúcim v jednej časti dopravné informácie, ako sú trasa autobusu, najbližšie zastávky, čas dojazdu, prípadné meškanie a druhá časť slúži na informovanie o ostatných našich produktoch a službách.

Všetky informácie ohľadne cestovania so SAD Žilina nájdete na stránke www.sadza.sk.