Vyhrajte so SAD Žilina poukážky do kníhkupectva Martinus - Mestská hromadná doprava Martin, Vrútky a okolie

Aktuality

Vyhrajte so SAD Žilina poukážky do kníhkupectva Martinus

15.03.2021 - Martin

Marec sa ako mesiac knihy oslavuje už dlhé desiatky rokov, a pri tejto príležitosti spoločnosť SAD Žilina, rovnako ako minulý rok odmeňuje svojich cestovných knihomoľov poukážkami v hodnote 10€, 15€ a 20€ na nákup do kníhkupectva Martinus.

Súťaž o poukážky do kníhkupectva Martinus

A v čom spočíva podstata súťaže? Je to veľmi jednoduché! Spoločnosť SAD Žilina si pripravila súťaž, ktorá má až tri kolá a odohráva sa na sociálnych sieťach Facebook a Instagram spoločnosti SAD Žilina. Podmienky jednotlivých kôl sú nasledovné:

- Prvé kolo súťaže - podmienkou prvého kola je od 15. do 19. marca nájsť stratené knihy v autobuse. Nemusíte sa báť, nemusíte nikam cestovať, aby ste našli knihy v autobuse. Súťažný príspevok na Facebooku je vytvorený v podobe 360 stupňovej fotografie, vďaka ktorej si môžete otáčať interiér autobusu a prezerať  ho až do detailov, a tak nájsť schované knihy. Stačí pod tento súťažný príspevok na Facebooku do komentára napísať, koľko kníh ste našli. V prvom kole spoločnosť SAD Žilina odmení výhercu poukážkou v hodnote 15€ na nákup kníh v predajni Martinus.

- Druhé kolo súťaže – podmienkou druhého kola je napísať od 22. do 26. marca pod súťažný príspevok na Instagrame komentár, v ktorom správne uhádnete trasu, ktorú musí absolvovať autobus, aby sa dostal ku knihe. V druhom kole spoločnosť SAD Žilina odmení výhercu, ktorý získa poukážku v hodnote 10 €.

- Tretie kolo súťaže – podmienkou tretieho kola je od 26. do 31. marca poslať do komentára pod súťažný príspevok na Facebooku screenshot fotografie, ako sa vám podaril dostať pohyblivý autobus do čiarami vyznačeného priestoru. Je to zábava a možno šikovným súťažiacim sa to podarí, aj na prvý pokus. Výherca získa poukážku v hodnote 20€ do kníhkupectva Martinus.

Viac informácií nájdete na:
 - Facebooku @sad.zilina
 - Instagrame sad_zilina