Vodiči SAD Žilina sú hrdí na svoje tisíce až milióny kilometrov bez nehody - Mestská hromadná doprava Martin, Vrútky a okolie

Aktuality

Vodiči SAD Žilina sú hrdí na svoje tisíce až milióny kilometrov bez nehody

14.09.2021 - Čadca, Martin, Žilina

Plaketa pre najbezpečnejších
Pamätnú sklenenú plaketu si prevzalo 14 vodičov, ktorí majú odjazdených na regionálnych cestách Žilinského kraja kilometre bez nehody a pracujú v podniku 15 až 40 rokov. Plakety sa odlišujú farebným odtieňom podľa počtu odjazdených rokov, resp. kilometrov. Odovzdané vodičom boli  na každej prevádzke – Žilina, Martin a Čadca.

Vodiči verní minimálne 15 rokov našej spoločnosti: Jaroslav Rišian, Peter Babušík, Milan Kováč, Miroslav Kubala, Ján Kubizna a Miloš Bucha, ktorým na tachometri ukazuje 750-tisíc kilometrov bez nehody.
25 rokov a 1 250 000 kilometrov odjazdil bez nehody na autobuse Jozef Klunda. 
Do dnešného dňa najazdili 1 500 000 kilometrov vodiči: Peter Halača, Miroslav Majdan, Ladislav Pončka, ktorí s oddanosťou už pracujú v našej spoločnosti už 30 rokov. 
Ďalšie plakety získali milionári: Milan Špernoga, Peter Černek a Ján Košman, ktorí majú na konte 1 750 000 kilometrov bez nehody a pre našu spoločnosť pracujú 35 rokov. 
Počas 40-tich rokov s 2 miliónmi najazdenými kilometrami  si Pavol Čvapek získal najcennejšie ocenenie – zlatú plaketu. 
Všetkým kolegom gratulujeme k tomuto obdivuhodnému pracovnému úspechu!

,,Ďakujeme všetkým menovaným vodičom za skvelo odvedenú prácu a za lojálnosť, ktorú desiatky rokov spoločnosti prejavujú.  Veľká vďaka patrí aj všetkým ostatným vodičom hromadnej dopravy, ktorí napriek súčasnému  náročnému obdobiu, kedy dennodenne čelia ochoreniu COVID-19, zodpovedajú za životy a zdravie cestujúcich, prepravujú ich z miesta na miesto a obetavo plnia svoje poslanie v bezpečnej a dochvíľnej preprave cestujúcich.“ poznamenala Ivana Strelcová, hovorkyňa spoločnosti SAD Žilina