Dobíjajte kartu online a vyhrajte cestovanie zadarmo - Mestská hromadná doprava Martin, Vrútky a okolie

Aktuality

Dobíjajte kartu online a vyhrajte cestovanie zadarmo

24.09.2018 - Martin

Už dávno je známe, že dopravná karta SAD Žilina zabezpečuje výhodnejšiu, modernejšiu a pohodlnejšiu formu cestovania. Ešte lepšie je, že si ju môžete vybaviť aj dobiť online. Na webovej stránke sú jednoduché úkony, ktoré vám ušetria drahocenný čas.

Dopravná karta má samé výhody. Vedia o tom cestujúci, ktorí ju bežne používajú. Nielenže nemusia mať pripravenú finančnú hotovosť, vďaka dopravnej karte majú totiž okamžitú zľavu z obyčajného cestovného. A čo je najlepšie, pre našich cestujúcich sme si pripravili novú súťaž – „Dobíjač mesiaca“, vďaka ktorej môžu získať každý mesiac 50% zo sumy, ktorú si naposledy dobili online na svoju dopravnú kartu. Do žrebovania bude zaradený každý, kto si v danom mesiaci aspoň raz dobije svoju dopravnú kartu online. Všetky informácie o súťaži a výhercoch budeme uverejňovať každý mesiac na našej stránke na Facebooku.

Ako sa zapojiť? Stačí použiť počítač, tablet alebo smartfón, kliknúť na stránku www.sadza.sk, kde sa v pravom stĺpci nachádzajú červené ikonky Kúpiť dopravnú kartu alebo Dobiť kartu. Súťaž sa týka len dobíjania dopravnej karty.

Dobíjanie kreditu

Ak si na dopravnú kartu potrebujete nabiť kredit, potom stačí do prázdneho okienka v e-shope, v sekcii Dobiť kredit, zadať SNR číslo vašej dopravnej karty, ktoré sa nachádza na jej spodnom okraji. Znova zaplatíte online pomocou platobnej karty a kredit vám nabehne automaticky. Ak ste použili priamu platbu, tak nabehne do 3 hodín od zakúpenia.

Mali by ste vedieť, že kartu môžete dobiť maximálne do výšky 100 €, a že kredit si nedobijete prostredníctvom zadania trvalého alebo opakovaného platobného príkazu, pretože každá objednávka má svoje jedinečné číslo, ktoré slúži ako variabilný symbol pre párovanie platieb. Vaša platba by tak nebola spárovaná s objednávkou a nemohla by byť zrealizovaná.

Kúpa novej dopravnej karty

Ak máte záujem o kúpu dopravnej karty, ako prvé si zvolíte príslušné mesto, kde budete kartu využívať (Žilina, Čadca, Martin), kliknete a následne vypíšete osobné údaje do prehľadnej tabuľky. V ďalšom kroku je potrebné za kartu zaplatiť. Dá sa to aj pomocou platobnej karty. Dopravnú kartu si následne môžete vyzdvihnúť vo vybranom klientskom centre alebo vám ju zašleme priamo domov.

Samozrejme, kartu si aj naďalej môžete dobiť a zakúpiť aj v našich centrách SAD Žilina alebo dobiť u vodičov.

Na online nákup karty môžete využiť aj bezplatnú Wi-Fi sieť v našich autobusoch.

Viac informácií o súťaži nájdete tu: https://sadza.sk/tlaciva-dokumenty/ a na Facebooku Slovenská autobusová doprava (SAD Žilina).