Aktuality

Neustále napredujeme, aby sme k vám mali bližšie

22.11.2018 - Martin

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenia. Technológie sa posúvajú dopredu vysokou rýchlosťou. Naša spoločnosť SAD Žilina nezaháľa ani v tomto smere a drží krok s dobou.

SAD Žilina neustále napreduje a modernizuje sa. V našich autobusoch pribúdajú nové technológie. Platiť nemusíte v hotovosti, ale dopravnou kartou, neustále sme online, v autobusoch sa môžete pripojiť bezplatne na Wi-Fi a najnovšie v našich autobusoch nájdete aj LCD obrazovky.

LCD obrazovky

V septembri nakúpila SAD Žilina LCD obrazovky do svojich autobusov. Stalo sa tak vďaka eurofondom. Širokouhlé informačné obrazovky prinášajú v jednej časti dopravné informácie, ako sú trasa autobusu, najbližšie zastávky, čas dojazdu, prípadné meškanie a druhá časť slúži na informovanie cestujúcich o ostatných našich produktoch a službách.

Keďže naše autobusy sú vybavené Wi-Fi routrami, ktoré poskytujú 4G pripojenie, informačná časť obrazovky sa vďaka tomu neustále aktualizuje. Nájdete nás online Vďaka bezdrôtovému pripojeniu majú cestujúci možnosť kúpiť si dopravnú kartu, dobiť si ju a v súčasnosti dokonca aj vyhrať kredit na cestovanie navyše v súťaži Dobíjač mesiaca! A to cez smartfón, tablet alebo počítač – aj počas jazdy v našich autobusoch.

Ak máte záujem o kúpu dopravnej karty, stačí si kliknúť na stránku www.sadza.sk, kde sa v pravom stĺpci nachádza červená ikonka Kúpiť dopravnú kartu. Pri kúpe karty si najskôr zvolíte príslušné mesto, kde budete kartu využívať (Žilina, Čadca, Martin), kliknete a následne vypíšete osobné údaje do prehľadnej tabuľky. V ďalšom kroku je potrebné za kartu zaplatiť. Dá sa to aj pomocou platobnej karty. Dopravnú kartu si následne môžete vyzdvihnúť vo vybranom klientskom centre alebo vám ju zašleme priamo domov.

Dobiť si ju môžete u našich vodičov alebo online, pričom budete postupovať podobne ako pri jej kúpe. V tomto prípade však kliknete na červenú ikonku Dobiť kredit.

Sme na sociálnych sieťach

Ak sa chcú cestujúci dozvedieť niečo viac o našich aktivitách, službách či produktoch, nemusia ísť len na našu webovú stránku. Aktuálne informácie niekoľkokrát denne prinášame aj prostredníctvom sociálnych sietí. Nájdete nás na Facebooku i na Instagrame. Denne tu okrem aktualít uverejňujeme aj množstvo rôznych súťaží a tipy na výlety.